KONST / Litografier / Färglitografier 5555427
nr 555 5427
Färglitografier
signerade Ardy Strüwer, 2/200 resp 177/200, abtrakta kompositioner, 76x56
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 december 2008
kl 19:15:23
850 kr
700 kr
850 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr